Njoftim – Hapet thirrja për punësim në kompaninë “KRIENKO JEANS”

Shtyp
Krijuar: 20 Janar 2020 Data pubblicazione Vizita: 1151

Për të gjithë studentët e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike, Departamenti i Tekstilit dhe Modës, Industria shqiptare e modës “KRIENKO JEANS”, kërkon të punësojë : MODELISTE / STILISTE.
Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV në adresën: E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Kontakt : 069 75 96 264
Gjeni më tepër informacion rreth këtyre pozicioneve dhe mënyrës së aplikimit duke klikuar këtu.