Njoftim – Hapet thirrja për punësim në kompaninë Citel Group

Shtyp
Krijuar: 07 Shkurt 2020 Data pubblicazione Vizita: 508

Kompania Citel Group operon në Itali dhe Brazil në fushën e IT, me një staf prej 200 personash.
Së fundmi, kjo kompani ka shtrirë veprimtarinë e saj duke zhvilluar një degë edhe në Shqipëri, në Tiranë. Kompania kërkon të punësojë  studentë të diplomuar në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit.
Më shumë informacion rreth profilit të kësaj kompanie do të gjeni në faqen zyrtare: www.citelgroup.it
Të interesuarit të dërgojnë CV pranë Zyrës së Karrierës, në adresën e-mail Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.