Njoftim - Hapet thirrje për punësim në Intermedia sh.p.k

Shtyp
Krijuar: 22 Janar 2021 Data pubblicazione Vizita: 577

Hapet thirrja për mundësi punësimi në Intermedia sh.p.k.

Intermedia sh.p.k kërkon të punësojë zhvillues Junior në PHP (laravel) dhe JAVA.

Kompania Intermedia sh.p.k. merret me zhvillimin dhe ofrimin e platformave informatike në veçanti për fushën e turizmit.

Platformat konsistojnë në Booking System, Channel Manager etj.

Të interesuarit të dërgojnë CV në adresën e e - mail Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.