Njoftim - Webinar nga kompania Deloitte

Shtyp
Krijuar: 09 Prill 2021 Data pubblicazione Vizita: 138

Në kuadër të bashkëpunimit që Universiteti Politeknik i Tiranës ka me kompaninë Deloitte njoftojmë të gjithë studentët si dhe të sapodiplomuarit në UPT, që Deloitte zhvillon një Webinar në datën 13 prill ora 16:00.

Pjesëmarrësit do të kenë mundësi:

· Të dërgojnë pyetjet e tyre paraprakisht në adresat: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. për zyrën e Shqipërisë dhe Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. për zyrën e Kosovës.

· Profesionistët e kompanisë do të jenë në gadishmëri për t’ju përgjigjur pyetjeve/interesave tuaja.

· Do të informoheni për mundësi për pozicione vakante, mundësi internship-i, shërbimet që ofron Deloitte dhe funksionet kryesore të kompanisë, të shpjeguara me detaje nga specialistët.

· Do të informoheni se si do të përshtaten studentët në Deloitte në bazë të fushës së tyre akademike.

Të interesuarit duhet të klikojnë këtu për t’u regjistruar dhe të dërgojnë pyetjet e tyre deri ditën e hënë, 12 prill 2021.